Română  |  English
Prima
Contact
Harta
Chestionar
Considerati ca aportul D-tra este important pentru edificarea unei societati democratice?.
Sigur da
cred ca da
sigur nu
cred ca nu
Nu vad cum
Nu stiu
Votează
Arhiva
Acest site a fost elaborat si lansat cu sprijinul IDIS Viitorul - Institutul pentru Dezoltare şi Iniţiative Sociale
 
European Leadership Program
Democracy Debate
In calea spre Parlament
Prima / 2008
Aga Irina
Email: aga_irina@yahoo.com
Bargan Ion
Email: ion.bargan@yahoo.com
Site: www.ionbargan.md
Bejenaru Olga
Email: obejenaru@yahoo.com
Boboc Anna
Email: emanuella_deonis@yahoo.com
Bondari Petru
Email: p.bondari@mail.md
Buligari Adrian
Email: andrianbuligari@yahoo.com
Cetuleanu Rodica
Email: Cetuleanu_Rodica@yahoo.com
Darii Vasile
Email: vasile_darii@yahoo.com
Donea Ion
Email: doneai@yahoo.com
Tel.: 069610028
Granciuc Cristina
Email: chrisgranciuc@gmail.com
Grosu Aliona
Email: aliona_grosu@yahoo.com
Guşanu Sergiu
Email: sergiu_con@yahoo.com
Hîncu Andrei
Email: hancua@yahoo.com
Iepure Dumitru
Email: dumitru.iepure@gmail.com
Jigău Gloria
Email: gjigau@yahoo.com
Levco Lilia
Email: lileok17@yahoo.com
Moghilda Anna
Email: anna.moghilda@gmail.com
Parea Denis
Email: pareadenis@gmail.com
Şonţu Ghenadie
Email: ghenador@yahoo.com
Site: www.ghenador.com
Ştefăniţă Ion
Email: moldovean29@yahoo.com
Pagina: 12
 
Prima / 2008
 
Prima
Contact
Harta
Vizitatori : 368390
Constituţia BTD | Despre Proiect | Cursuri de Instruire | Cercetare BTD | Evenimente | Publicaţii | Biblioteci | Autori | Links | Forum
Sus
Copyright © 2017 IDIS Viitorul -Institutul pentru Dezoltare şi Iniţiative Sociale
Toate Drepturile Rezervate
Adresa : Chişinău, MD2005,
str. Iacob Hâncu 10/14
Tel. +373 22 21 09 32,
+373 22 21 36 32,
+373 22 22 71 30
Fax +373 22 27 67 86
Creat de Trimaran